Termosauna ESSUDATIVABandáž CELL-EDEMISCelotelové ošetrenie OXYCEUTICALOšetrenie LPG

BEAUTYLIZER

Elysion Pro - Trvalá epilácia

Čo je Elysion Pro? Elysion Pro je diódový laser novej generácie na odstraňovanie chĺpkov. Je určený na laserovú epiláciu, selektívne odstraňuje chĺpky. Prístroj útočí na pigment vlasového folikulu - melanín, s laserovými impulzmi, ktoré spôsobujú teplotnú deštrukciu vlasového folikulu bez poškodenia kože. Elysion Pro Diode Laser - Prevádzkové režimy sú: Statický - do 3 Hz (odporúča sa pre tenké vlasy a malú plochu). Dynamický - do 15Hz (odporúča sa pre pleť s opálením, tmavý fototyp, citlivú pleť a mužov s nadmerným ochlpením).  Elysion Pro má špičkový diódový výkon 2000W (810nm). To umožňuje ošetrovať všetky typy fototypov pokožky a všetky druhy vlasov počas celého roka.

TECHNOLÓGIA - USP Laser pracuje s technológiou USP (Ultra Short Pulse). Táto inovatívna technológia umožňuje dodať vlasom ultrakrátke 3 ms pulzy. Dosahujú optimálnu teplotu na zničenie vlasového folikulu bez poškodenia pokožky. Výhodou ultrakrátkeho pulzu je, že dokáže vlas veľmi rýchlo zahriať, čím umožní vlasom samotnému rovnako rýchlo odovzdať teplo do folikulu, kým sa stratí. Týmto spôsobom sa folikul efektívne zničí. Pri dlhých pulzoch je to ťažšie. Pretože nedokážu dostatočne rýchlo zahriať vlasy, folikul nie je vždy zničený. Rýchlosť zahrievania je mimoriadne dôležitá, pretože vlasy, ako každý iný predmet, vydávajú svoje teplo. A keďže je to malé, stane sa to v extrémne krátkom čase. Tento proces sa nazýva čas tepelnej relaxácie. To je čas, kedy vlasy absorbujú a vydávajú teplo. Štúdie ukazujú, že vlasy po dobu 3 ms absorbujú všetku energiu bez toho, aby sa rozšírila do zvyšku tkaniva. Počas 20 ms pohltí časť energie a ďalšiu jej časť začne rozptyľovať do priľahlých tkanív. Počas 50 ms vlasy odvádzajú teplo do susedných tkanív, pričom ich teplota pomaly klesá.“

Chladiaci systém Aplikátory Elysion Pro sú vybavené systémom Crystal freeze, exkluzívnym systémom horného chladenia TRT (termálna relaxácia) pre aplikátor, čo je čas potrebný na zníženie teploty v dôsledku laserového žiarenia. Toto je najkomplexnejší dostupný systém; na rozdiel od iných chráni pokožku pred teplom a zároveň vydáva impulzy, čím zabraňuje nadmernému prehrievaniu pokožky. Umožňuje tiež predchladiť ošetrovanú oblasť posunutím aplikátora po pokožke pred začatím vyžarovania a ochladzovaním pokožky po každom pulze.

 

Termosauna essudativa


je generátor tepla slúžiaci na zabezpečenie konštantne zvýšenej teploty počas ošetrenie. Jej princíp je založený na regulovanom sálaní tepla, ktoré prehrieva celé telo, s výnimkou hlavy a krku, a napomáha tak k nútenému poteniu. Generátor tepla slúži na dosiahnutie efektu sauny s teplotou 50 stupňov Celzia.

Ošetrenie má mimoriadne výsledky: zrýchľuje tukový metabolizmus, odbúrava a spaľuje tukové zásoby. Odvádza prebytočne zadržiavanú vodu z tkanív. Redukuje lymfatickú stázu a opuchy. Dodáva pocit lehkosti a celkovej relaxácie. Dochádza k zlepšeniu nočného odpočinku. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení.

Indikácie: zadržiavanie prebytočnej vody, opuchy dolných končatín, spomalenie metabolizmu tukov, ukladanie tukových vankúšikov, Celulitida, potreba relaxácie a psychické uvoľnenie.

Kontraindikácie: tehotenstvo, dojčenie, chemoterapia, biologická liečba, akútne zápaly, ochorenia obličiek, kardiostimulátor, kovové kĺbové náhrady, kožné prekancerózy, vredy predkolenia, akútne zápaly žíl, autoimunitné ochorenie, antibiotika, zápaly zubov.


Celotelové ošetrenie OXYCEUTICAL

OXYCEUTICAL ošetrenie tela
je telové ošetrenie, ktoré sa vykonáva prístrojom OXYCEUTICAL VAPO & VACUUM. Pomocou obsiahnutých kyselín docielime jemné exfoliácie rohovej vrstvy pokožky a jej zjemnenia. Aktívne látky podporujú revitalizáciu kožných buniek. Frekvencia ošetrenia je 1x po dobu 4 týždňov, potom je vhodná kúra pre udržanie dosiahnutých výsledkov 1x mesačne.

OXYCEUTICAL ošetrenie tváre
Vaša tvár bude opäť žiariť!
Plačete každé ráno pri pohľade do zrkadla, ako máte povädnutú a unavenú pleť bez lesku a hydratácie? Skúste ošetrenie pleti kyslíkom Oxyceutical. Vaša tvár bude opäť žiariť! Metóda Oxyceutical je založená na aktívnej látke nasýtenej kyslíkom s biologickou dostupnosťou. Svetová novinka a patentovaná technológia omladenia pleti využíva princíp, kedy účinné látky prejdú medzibunkovú membránou a vyživia bunky ošetrovanej oblasti.

OXYCEUTICAL ošetrenie vlasov
Prístroj pracuje na princípe nebulizácia-rozprašovanie sofistikovaných roztokov v ampulkách s biodisponibilným kyslíkom a špecifickými aktívnymi látkami. Aktívne látky účinne blokujú mechanizmus vedúci k padaniu vlasov, znižujú vypadávanie vlasov vplyvom pôsobenia stresových faktorov, potláčajú výskyt mastných aj suchých lupín spôsobených Pytiriasis capitis, potláčajú mikrobiálnu aktivitu kvasiniek, pôsobí na zosilnenie jemných vlasov, obnovujú hydrolipidový kožný film vlasovej pokožky a súčasne upokojujú podráždenú pokožku bez použitia steroidov.

BEAUTYLIZER


Prístroj pre redukciu celulitídy
Lymfodrenáž a Inteligentný body sculpting
 • Účinná a rýchla terapia na odstránenie celulitídy
 • Naštartovanie lymfatického systému
 • Celková detoxikácia organizmu.
 • prístroj na formovanie postavy
 • 3x rýchlejšie spaľovanie kalórií
 • naštartovanie metabolizmu
 • obnovenie pevnosti pokožky
 • stimulácia lymfatického systému
 • odstraňovanie toxínov


Bandáž CELL-EDEMIS

Moderný salónny koncept pre zdravú a pevnú pokožku tela
Profesionálne rituály pre zlepšenie telesného profilu našich klientov

 • slúžia k modelácii tela
 • exkluzívne telové ošetrenia so skvelými výsledkami
 • podľa druhu aktívnych látok riešia estetické nedokonalosti tela
 • kombinujú sa s telovým chemickým peelingom
 • možná kombinácia s prístrojom Palmare MESOCEUTICALAB (ručný generátor), ktorý pracuje tromi aktívnymi princípmi: elektroporácie, rádiofrekvencie a LED svetlo. Zariadenie je určené pre bipolárnu neinvazívnu mezoterapiu. MESOCEUTICALAB Palmare sa používa k bezpečnému neinvazívnemu obohateniu pokožky aktívnymi látkami.


Ošetrenie LPG

Tento lekársky prístroj ponúka ošetrenia na spevnenie celého tela – na tvár ale aj na brucho, ruky, zadok, stehná i boky. Je určený na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva. LPG Alliance je jedinou technikou, ktorá dokáže uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou kože, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou, cvičením, či liposukciou.

Výhoda ošetrenia:

 • Cielene odstraňuje lokalizovaný tuk na ťažko dostupných miestach
 • Anti-age efekt - prirodzene obnovuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, čím omladzuje pokožku
 • Spevňuje pokožku a vyhladzuje efekt pomarančovej kože
 • Rýchlejšie výsledky a väčšia intenzita prispôsobená konkrétnemu problému
 • Vhodné pre mamičky po pôrode, ktoré majú problém s ochabnutou kožou na brušku
 • Obsahuje nový senzor Alliance Skin Identity, ktorý umožňuje stimuláciu vždy prispôsobiť špecifickým potrebám typu pokožky
Katalóg našej novinky Elysion Pro